• TERMIN AKCJI: 15.04.2019r. - 17.05.2019r.
        • JESTEŚMY WICEMISTRZAMI PODKARPACIA
        • ZAMKI I WAROWNIE
        • KLASA IV
        • DZIĘKUJEMY

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Jasionowie wyrażają ogromną wdzięczność za otwarcie swojego serca dla chorych i cierpiących osób, za wrażliwość i życzliwość Tym wszystkim, którzy 14 kwietnia wsparli akcję charytatywną „Krośnieńskie Pola Nadziei”. Dzięki Państwa ofiarności zebrano kwotę 2,734 złote 98 groszy, która w całości została wpłacona na konto Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. Udział nas wszystkich w tej akcji wpisuje się w słowa Świętego Jana Pawła II „Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi...”

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". W związku ze zbiórką elektrośmieci prowadzoną w całej Polsce przez Green Office Ecologic Sp. z o.o. zwracamy się z prośbą o aktywny udział w akcji. Do naszej akcji mogą przyłączyć się również firmy i inne instytucje. Sprzęt można składać na placu - przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Jasionowie.

• KONKURS PRZYRODNICZY "SALAMANDRA"

Julia Pokrywka - uczennica kl.V - finalistką Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez PTOP,,Salamandra” w Humniskach. 25.04.2019r. uczniowie naszej szkoły Julia Pokrywka – klasa V i Damian Masłyk – klasa VII wzięli udział w XVII Regionalnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym ,,Ssaki Polski”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Humniskach. Uczniowie wykazali się najwyższym poziomem wiedzy na etapie szkolnym i zakwalifikowali się do etapu regionalnego. Julia Pokrywka pomyślnie przeszła I etap konkursu regionalnego i zakwalifikowała się do finału tego konkursu. Wysoki poziom wiedzy na temat ssaków Polski umożliwił naszej uczennicy osiągnięcie tego sukcesu. Brawo Julka! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• Ogólnopolski Festiwal Piosenki ,,Dolnośląska Nutka”

Oliwia Konieczna, uczennica klasy V Szkoły Podstawowej w Jasionowie odniosła sukces w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ,,Dolnośląska Nutka”, który odbył się w dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w Bielawie. Oliwia (w kategorii wiekowej 9-11 lat) zajęła I miejsce za wykonanie piosenki pt. ,,Kamień”. Do udziału w festiwalu przygotowywała ją Pani Marlena Szpak. Festiwal składał się z trzech części: eliminacji wstępnych (materiał demo), konkursu wokalnego ,,na żywo” i koncertu galowego. W eliminacjach wstępnych wzięło udział 260 uczestników. Do finału festiwalu zakwalifikowano 160 wokalistów z różnych regionów kraju. W jury konkursu zasiadali: Pani Joanna Horodko, Pani Magdalena Ptaszyńska, Pan Marek Piekarczyk oraz Pani Shata QS. Jurorzy docenili talent wokalny Oliwii, która pomyślnie przeszła wszystkie etapy festiwalu. Wielkim przeżyciem dla niej był udział w koncercie galowym laureatów f

• Partnerzy

Poniedziałek 20.05.2019