• ZAMKI I WAROWNIE
          i Pastorałek
        • CHOINKA NOWOROCZNA
        • CUDOWNYCH DZIADKÓW MAM

7 lutego w naszej szkole miała miejsce bardzo miła uroczystość. Na zaproszenie Pani Dyrektor szkoły, nauczyciele oraz uczniowie, pojawili się Dziadkowie. To dla Nich kochane wnuczęta przygotowały życzenia, wiersze, piosenki, tańce oraz wesołe inscenizacje. Była też okazja, żeby przy ciastku, kawie czy herbacie pogawędzić, powspominać i miło spędzić czas.

• REKRUTACJA 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji do Szkoły Podstawowej w Jasionowie na rok szkolny 2019/2020. Regulamin ten zamieszczony jest w zakładce O SZKOLE - ZASADY REKRUTACJI. Wymagane dokumenty znajdują się w Plikach do pobrania.

• ŚNIADANIE DAJE MOC

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Już kolejny raz, 8 listopada, wspólnie ze szkołami z całej Polski obchodziliśmy Dzień Śniadanie Daje Moc.​​​​​​​

• "Niezwykły gość" - teatr lalek "Bajka"

W piątek 1 lutego już po raz kolejny odwiedził naszą szkołę objazdowy teatr lalek – „Bajka” z Nowego Sącza. Tym razem mogliśmy obejrzeć przedstawienie pt. „Niezwykły gość”, opracowane na podstawie opowiadania Zofii Kossak. Akcja rozgrywa się w domu biednego szewca, bogatego młynarza oraz na drodze przy kapliczce. Cała historia wzbogacona była piękną, ręcznie malowaną scenografią i odpowiednio dobraną muzyką, wprowadzającą w nastrój. Dzieci poznały przygody bohaterów, którzy za swoją dobroć i gościnność otrzymali wspaniałą nagrodę. Przedstawienie oparte na wartościach chrześcijańskich było dla wszystkich lekcją dobroci i gościnności, a potępieniem egoizmu i zazdrości.

• SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

30 stycznia w naszej szkole odbył się „Konkurs kolęd i pastorałek”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-VI oraz dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Jurorzy zadecydowali o następującym podziale nagród:

w grupie młodszej

I miejsce - Maja Masłyk z Oddziału Przedszkolnego,