• Zapraszamy

wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce zabawek

dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie - Prokocimiu

Zbieramy: lalki, maskotki samochodziki, gry, puzzle, artykuły szkolne, kolorowanki, itp.

Ze względów zdrowotnych tych dzieci prosimy o rzeczy nowe.

MIEJSCE ZBIÓRKI: SZKOŁA PODSTAWOWA W JASIONOWIE

PROSIMY O WSPARCIE POWYŻSZEJ INICJATYWY

Składamy gorące podziękowania wszystkim Tym, którzy wzięli udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu.

• Zbiórka zabawek

•

• „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nim dzielisz”

Po raz kolejny nauczyciele i uczniowie naszej szkoły angażują się w zbiórkę zabawek, książek, pomocy szkolnych dla dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie. Współpracująca z nami Pani Kasia Kędra przekaże zebrane rzeczy, z serdecznymi życzeniami powrotu do zdrowia małym pacjentom szpitala.