• Bezpieczne wakacje/Konkurs - "Bajka moim przyjacielem"

• 19 czerwca w ZS w Jasionowie odbyło się spotkanie z policjantem na temat ,,Bezpieczne wakacje”.
            W prelekcji wzięli udział uczniowie całej szkoły. Funkcjonariusz policji przestrzegał przed różnymi zagrożeniami związanymi z wypoczynkiem: brawurową jazdą na rowerze, kąpielami w niedozwolonych miejscach, uzależnieniami, kontaktami z nieznanymi osobami.

Sukcesy naszych uczniów

Po spotkaniu z funkcjonariuszem policji Pani Dyrektor wręczyła uczniom klasy VI: Amelii Wróblewskiej i Gabrielowi Kruczkowi zaświadczenia z Kuratorium Oświaty o tytule finalisty Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z przyrody.

Spotkanie całej społeczności szkolnej stało się też okazją do wręczenia nagród maluchom z zerówki, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym ,,Bajka moim przyjacielem” zorganizowanym przez opiekuna biblioteki szkolnej. Wyróżniono prace 3 dziewczynek:

I miejsce- Amelia Przybyła

II miejsce- Alicja Pelc

III miejsce- Wiktoria Bogaczewicz

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie upominki.

Natomiast reprezentanci klasy III SP zostali wyróżnieni za zajęcie III miejsca w Gminnym Turnieju w Dwa Ognie.

Ponadto Pani Dyrektor złożyła gratulacje uczennicom Oliwii Koniecznej i Julii Fiedeń, które osiągają wyróżnienia również poza szkołą. Oliwia zajęła I miejsce w XV Festiwalu Piosenki Religijnej w Sanoku, a Julka III miejsce w konkursie ,,Nie takie stare jak świat”.