• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

• 22 stycznia naszą szkołę odwiedzili policjanci posterunku Policji w Haczowie asp. szt. Marek Kaczor oraz st. sierż. Przemysław Gonet. Panowie przeprowadzili prelekcję o bezpiecznych feriach zimowych oraz o bezpieczeństwie w sieci. Zaprosili również do udziału w konkursie plastycznym pt. „Stok nie jest dla bałwanów”.

• CHOINKA NOWOROCZNA

• 20 stycznia 2018r. odbyła się noworoczna zabawa choinkowa, która zgromadziła społeczność szkolną i lokalną. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego wystąpiły ze sztuką „Kolędnicy”. Uczniowie klas II i III przekonywali, że nawet rozbójnik może stać się dobrym człowiekiem w jasełkach pt. „O małym pastuszku i wielkim rozbójniku”. Dziewczynki z gimnazjum uświetniły uroczystość pięknymi pastorałkami. W atmosferę balu karnawałowego wprowadziła nas grupa taneczna „Adept”.

• DOBRO POWRACA

• „Brońmy się przed pozorami miłości, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą”.

Pomni na te słowa św. Jana Pawła II postanowiliśmy udowodnić czynem, że potrafimy współczuć drugiemu człowiekowi, a szczególnie tym małym człowieczkom-dzieciom chorym na nowotwory. Odpowiedzieliśmy na apel byłej uczennicy naszej szkoły Pani Katarzyny Kędra (Bąk), która już po raz czwarty organizuje zbiórkę zabawek dla dzieci z Oddziału Onkologicznego w Prokocimiu.

W krótkim czasie udało nam się zebrać sporą liczbę zabawek, puzzli, klocków, kolorowanek, kredek, flamastrów, książeczek, pluszaków oraz wielu innych przydatnych każdemu dziecku rzeczy. Mamy nadzieję, że dzięki tym prezentom chore dzieci chociaż na chwilę zapomną o swoim cierpieniu. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim chorym dzieciom szybkiego powrotu do zdrowia. Wszystkim zaś, którzy wzięli udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu z całego serca dziękujemy. Pamiętajmy: dobro powraca.