• "Kolęduje Tobie moje serduszko"

• W dniu 21 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej wystąpiły przed grupą zaproszonych Gości z koncertem  pt. „Kolęduje Tobie moje serduszko”. Zaśpiewały kolędy i pastorałki przygotowane pod kierunkiem pani Katarzyny Graboń. Były to kolędy tradycyjne: „Przybieżeli do Betlejem pasterze”, „Dzisiaj w Betlejem” jak również pastorałki: „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”, „Była noc”, „Gore gwiazda”, „Nie płacz Jezu”, „Kołysanka dla Dzieciątka”. Na zakończenie Goście zostali zaproszeni do wspólnego wykonania kolędy „Cicha noc”. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.

• PROGRAMOWANIE W KLASACH I-III

• Uczniowie klas 1-3 pod kierunkiem nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej i wsparciu trenera p. Roberta Jóźwika, realizują program „Zajęcia programowania w klasach I-III szkoły podstawowej w środowisku SCRATCH”. Są to zajęcia pozalekcyjne, które mają formę warsztatów i odbywają się raz w tygodniu w wymiarze 2 godzin. W czasie tych zajęć uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania w zakresie kodowania, programowania, dobrze się bawić i miło spędzać czas. Ostatnie spośród 15 spotkań, to zajęcia wyjazdowe, które odbędą się poza stałym miejscem w celu uatrakcyjnienia zajęć dla dzieci i promowania nauki w miejscach związanych z tematyką zajęć.

• Sprawmy radość Stasiowi

• Już po raz kolejny odpowiadamy na apel Pani Anety Pielak, mamy chłopca z zespołem Dovna. Staś jest uroczym, wesołym dziewięciolatkiem który uwielbia otrzymywać kartki, widokówki , kolorowanki i rysunki . W tym roku większość uczniów naszej szkoły przyłączyło się o tej wspaniałej akcji i przygotowuje dla Stasia piękne niespodzianki. Mamy nadzieję, że sprawimy mu ogromną radość w dniu Jego urodzin.