• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". W związku ze zbiórką elektrośmieci prowadzoną w całej Polsce przez  Green Office Ecologic Sp. z o.o. zwracamy się z prośbą o aktywny udział w akcji.  Do naszej akcji mogą przyłączyć się również firmy i inne instytucje. Sprzęt można składać na placu - przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Jasionowie.

TERMIN AKCJI: 15.04.2019r. – 17.05.2019r.

LINK DO STRONY  - RODZAJE ELEKTROŚMIECI

• Ogólnopolski Festiwal Piosenki ,,Dolnośląska Nutka”

• Oliwia Konieczna, uczennica klasy V Szkoły Podstawowej w Jasionowie odniosła sukces w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki ,,Dolnośląska Nutka”, który odbył się w dniach 12-14 kwietnia 2019 roku w Bielawie. Oliwia (w kategorii wiekowej 9-11 lat)  zajęła I miejsce za wykonanie piosenki pt. ,,Kamień”. Do udziału w festiwalu przygotowywała ją Pani Marlena Szpak. Festiwal składał się z trzech części: eliminacji wstępnych (materiał demo), konkursu wokalnego ,,na żywo” i koncertu galowego. W eliminacjach wstępnych wzięło udział 260 uczestników. Do finału festiwalu zakwalifikowano 160 wokalistów  z różnych regionów kraju. W jury konkursu zasiadali: Pani Joanna Horodko, Pani Magdalena Ptaszyńska, Pan Marek Piekarczyk oraz Pani Shata QS. Jurorzy docenili talent wokalny Oliwii, która pomyślnie przeszła wszystkie etapy festiwalu. Wielkim przeżyciem dla niej był udział w koncercie galowym laureatów festiwalu  14 kwietnia na scenie Teatru Robotniczego w Bielawie.

• KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

• Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Najpiękniejsza palma” zorganizowanym przez siostrę Marię Malendowicz.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW SP JASIONÓW

• Informuję, że nauczyciele zawieszają strajk i w związku z tym od poniedziałku (tj. 15.04) lekcje odbywać się będą według zmienionego planu lekcji ze względu na egzaminy ósmoklasisty. Nowy plan obowiązuje tylko do środy tj od 15-17.04. Klasy, którym nie zmieniono zajęć przychodzą zgodnie z dotychczasowym planem (dotyczy klas - "0" - III). Zmieniony plan lekcji dostępny jest w dzienniku LIBRUS SYNERGIA. Opieka świetlicwa dzieci w tych dniach odbywać się będzie bez zmian.

Przerwa świąteczna obejmuje dni od 18.04-23.04.2019r.

Beata Pańko - dyrektor szkoły

• INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W JASIONOWIE W SPRAWIE STRAJKU
          • INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JASIONOWIE W SPRAWIE STRAJKU

• W związku z planowanym strajkiem pracowników oświaty oraz pismem Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego  w Haczowie z dnia 26 marca 2019 r. informuję, że w Szkole Podstawowej w Jasionowie 8 kwietnia 2019r. rozpocznie się akcja strajkowa i będzie trwać do odwołania.
            Z uwagi na powyższe od 8 kwietnia 2019r. mogą nastąpić trudności w realizacji zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach nad uczniami, którzy przyjdą do szkoły sprawowana będzie jedynie  opieka (zgodnie z planem pracy szkoły).

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna i wyjątkowa, bardzo proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.

Beata Pańko - dyrektor szkoły

• MOJA PIERWSZA SKARBONKA

• Członkowie SKO w Jasionowie wzięli udział w drugiej edycji Konkursu „MOJA PIERWSZA SKARBONKA”, zorganizowanego przez I Oddział Banku PKO BP w Brzozowie. Do konkursu przystąpiła Julia Pokrywka, Julia Giermańska, Bartosz Adam, Aleksandra Filak, Maja Szuba, Katarzyna Urban oraz Amelia Przybyła. Oceny prac dokona komisja złożona z pracowników Banku.