• DOTYCZY BEZPIECZEŃSTWA POWROTU DO SZKOŁY

• Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów klas I i III, którzy od 25 maja zgłoszą się na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, prosimy o:

1. Dostosowanie się do godzin wpuszczania uczniów z poszczególnych klas:

- od 740 do 750 klasa III SP oraz klasa II

- od 750 do 800 klasa I SP oraz "O"

2. W celu uniknięcia większych skupisk uczniów i rodziców prosimy o zachowanie odległości 2 metrów między poszczególnymi oczekującymi do wejścia do budynku szkoły. Pozostałe zasady regulują Procedury bezpieczeństwa.

DZIĘKUJEMY ZA ZASTOSOWANIE SIĘ DO PROCEDUR I ZASAD BEZPIECZEŃSTWA.

• "Zdalna Szkoła"

„Zdalna Szkoła” – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nasza placówka tj. Szkoła Podstawowa w Jasionowie wypożyczyła najbardziej potrzebującym uczniom cztery laptopy pozyskane w ramach projektu "Zdalna Szkoła".  Wypożyczony sprzęt pozwoli naszym uczniom na udział w zajęciach lekcyjnych z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość.

Gmina Haczów  w ramach projektu „Zdalna Szkoła” pozyskała grant na zakup sprzętu dla uczniów z terenu Gminy.

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 59.993,25 zł, do 6 szkół podstawowych z terenu Gminy Haczów trafi sprzęt zaspokajający potrzeby 26 uczniów. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

• INFORMACJA DLA ÓSMOKLASISTÓW

•

”Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.”

Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Zbliża się termin rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Zespół Szkół Ekonomicznych im. KEN w Brzozowie zaprasza wszystkich poszukiwaczy wiedzy, umiejętności praktycznych i dobrego klimatu do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021.

W skład Zespołu Szkół Ekonomicznych wchodzą Technikum nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące. Oferta edukacyjna obejmuje w Technikum nr 1 naukę w sześciu zawodach: technik ekonomista, technik rachunkowości, technik handlowiec, technik hotelarstwa oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. II Liceum Ogólnokształcące oferuje naukę na dwóch profilach: policyjno-prawnym oraz pierwsza pomoc z ratownictwem medycznym.

Nowoczesna, przyjazna i  bezpieczna szkoła czeka na Was!

Jesteście dla nas ważni!

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej szkoły oraz na profilu na Facebooku: ZSE Brzozów.

Prezentacja kierunków

Film promujący

Z wyrazami szacunku i życzeniami spokoju na najbliższy czas

Jerzy Olearczyk-dyrektor szkoły

• Oferta dydaktyczna ZSCKR Nowosielce

• Ofertę dydaktyczna skierowana do rodziców i uczniów klasy ósmej.

Film promujący ZSCKR Nowosielce

Technikum prowadzącego kształcenie dla młodzieży w zawodach:

TECHNIK ROLNIK
            TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
            TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH
            TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI
            TECHNIK WETERYNARII
            TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

Nauka w technikum kończy się maturą i egzaminem zawodowym. Uczniowie mogą ubiegać się o wydanie suplementu do dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w języku polskim i angielskim – EUROPASS.

Szkoły Branżowej I stopnia prowadzącej kształcenie dla młodzieży i dorosłych w zawodach:

MECHANIK OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH

KUCHARZ

Więcej informacji możecie Państwo otrzymać pod adresem naszej strony internetowej

www.zsckr-nowosielce.pl w zakładce rekrutacja.