• Sukces w Grabownicy!

• Kolejny sukces koszykarzy, tym razem zwycięstwo w rozgrywanych w Gabownicy Stażyńskiej Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini koszykówce i awans do zawodów rejonowych. Drużynie w składzie: Gabriel Kukuliński, Bartosz Adam, Jakub Bogaczewicz, Jakub Knurek, Julian Samborski, Kacper Starowiejski, Bartosz Czapor, Maciej Przybyła, Gabriel Kasprzycki, Wiktor Ziemiański, Miłosz Olejarczyk, Mateusz Szarek i Alan Szuba GRATULUJEMY! Wyniki naszego zespołu: Jasionów - Domaradz 36:17, Jasionów - Przysietnica 34:14. Klasyfikacja końcowa: 1. Jasionów, 2. Domaradz, 3. Przysietnica

• Tak trzymać! Rejon zdobyty!

• W Rejonowych Igrzyskach Młodzieży w koszykówce dziewcząt rywalizowały zespoły z Sanoka, Leska i Jasionowa. Nasza drużyna wystąpiła w roli gospoodarza i ... szybko, miło i przyjemnie najpierw ograła Sanok, a potem Lesko. W ostatnim meczu dziewczyny z Sanoka pokonały swoje rówieśniczki z Leska i dzięki temu zajęły drugie miejsce. Oto wyniki spotkań prowadzonych przez Sebastiana Kamińskiego: Jasionów - Sanok 34:12, Jasionów - Lesko 50:10. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Aleksandra Kukulińska, Oliwia Najdecka, Nikola Czajka, Milena Rygiel, Katarzyna Urban, Anna Wójcik, Wiktoria Nastał, Ameliia Pelc, Emilia Bąk. Trener Włodzimierz Pelczar. Najskuteczniejszą zwodniczką turnieju była Katarzyna Urban! Gratulacje dla całej drużyny i trenera!!!

• 30 kilogramów monet zebrali uczniowie Szkoły Podstawowej w Jasionowie!

• XXIII edycja Akcji Góra Grosza w SP w Jasionowie została zakończona. Celem akcji prowadzonej przez Towarzystwo Nasz Dom jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin. Zbiórka pomaga także uświadomić dzieciom i młodzieży, że każdy grosik ma swoją wartość. Uczniowie naszej szkoły biorą w niej udział już od wielu lat. Największą ofiarnością wykazują się najmłodsi, ale klasom IV – VIII nie można zarzucić braku zaangażowania. Wszystkie zebrane grosze są starannie segregowane i przeliczane. To na prawdę karkołomne zajęcie. Członkowie SU wspierani przez uczniów klasy VIII przeliczyli 30 kilogramów monet, w większości były to 1, 2 i 5 groszówki, ostatecznie dało o kwotę 238,30 zł. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!