• PASOWANIE NA UCZNIÓW KLASY I
     • PASOWANIE NA UCZNIÓW KLASY I

     • 16 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na uczniów klasy I. Po montażu słowno-muzycznym, w którym wiele było o zdobywaniu wiedzy, zasadach dobrego zachowania, szacunku wobec drugiego, miłości do Ojczyzny, nastąpiło uroczyste ślubowanie. Następnie Dyrektor naszej szkoły Pani Beata Pańko dokonała pasowania dzieci na uczniów klasy pierwszej. Uczniowie klasy czwartej udzielili swoim młodszym kolegom rad i wskazówek, zapewniając ich równocześnie, że zawsze mogą liczyć na ich pomoc. Trzecioklasiści zaś, przygotowali dla pierwszaków własnoręcznie przygotowane upominki. Rodzice, którzy podziwiali swoje pociechy ,wręczyli im kuferki edukacyjne, które będą dużą pomocą w zdobywaniu wiedzy. Tego dnia nie mogło też zbraknąć zaprzyjaźnionych z naszą szkołą pracownic PKO BP. Pani Kasia i Pani Justyna zachęcały dzieci do oszczędzania w SKO. One także wręczyły dzieciom drobne upominki. Po części oficjalnej przyszedł czas na spotkanie przy kawie i ciastku, a pełnoprawni już uczniowie bawili się świetnie w towarzystwie dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz klasy drugiej i trzeciej.

    • ,,ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”
     • ,,ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

     • Piękna, wrześniowa pogoda zachęciła klasę  III, IV i VI do zorganizowania ognisk klasowych pod hasłem ,,Święto pieczonego ziemniaka”. Była to okazja do wspólnych zabaw i śpiewów, integrujących uczniów poszczególnych klas. Sprzyjająca aura umożliwiła również zorganizowanie wielu gier sportowych na boisku wielofunkcyjnym. Gry sportowe, zabawy i pałaszowanie smacznej, pieczonej kiełbasy i ziemniaczków zostały uwiecznione w galerii zdjęć. Ogniska klasowe odbyły się kolejno 13, 17 i 20 września.

    • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków
     • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków

     • 5 października 2018r. odbyły się w naszej szkole obchody „Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków”. W obchodach wzięli udział uczniowie klas I-III. Z dużym zainteresowaniem słuchali o przygodach Gangu Słodziaków. Ten ważny dzień poprzedzony był miesięczną akcją indywidualnego czytania w domu. Wszystkie dzieci otrzymały albumy, które uzupełniały nalepkami, jeśli czytały  przez 10 minut, a rodzice potwierdzili podpisem. Akcja ta, której patronem była Biedronka, okazała się pomocą w budowaniu nawyku codziennego czytania i rozbudzaniu wyobraźni uczniów oraz wsparciem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i opiekuna szkolnej biblioteki. Pasję do czytania trzeba bowiem zaszczepiać  bowiem od najmłodszych lat, ponieważ pełni ono ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację.

    • NARODOWE CZYTANIE 2018
     • NARODOWE CZYTANIE 2018

     • 12.09.2018 roku uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej  oraz opiekun biblioteki szkolnej i nauczyciel języka polskiego wzięli udział w imprezie czytelniczej ,,Narodowe Czytanie”, która miała miejsce w Bibliotece Publicznej w Jasionowie. Gospodynią spotkania była Pani Monika Filak. W bieżącym roku czytane były fragmenty powieści Stefana Żeromskiego ,,Przedwiośnie” Głównym celem spotkania była promocja czytelnictwa jak również przybliżenie historycznych dziejów ojczystych. Uczniowie - lektorzy lektury ubrani byli w stroje podkreślające historyczną atmosferę epoki.

    • SPOTKANIE Z POLICJANTEM
     • SPOTKANIE Z POLICJANTEM

     • W pierwszym tygodniu nauki naszą szkołę odwiedził pan policjant sierż. szt. Przemysław Gonet. W czasie spotkania przypomniał dzieciom z Oddziału Przedszkolnego i klas 1-3 zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i dzieliły się znajomością przepisów. Większość z nich umiała wymienić zasady przechodzenia przez jezdnię , wiedziały również w co  prawidłowo powinien być wyposażony rower.  Znają również zasady przewożenia dzieci w samochodzie.

    • NAGRODY WÓJTA I DYREKTORA ROZDANE
     • NAGRODY WÓJTA I DYREKTORA ROZDANE

     • 19 czerwca w Szkole Podstawowej w Jasionowie zostały rozdane Nagrody Wójta Gminy Haczów i Dyrektorów poszczególnych szkół dla najzdolniejszych uczniów z naszej gminy. Każda szkoła wytypowała dwoje dzieci, które osiągnęły wysokie wyniki w nauce oraz mogły pochwalić się różnorodnymi sukcesami edukacyjnymi. Ponadto przewodniczący klas, które w danej szkole okazały się najlepsze zarówno pod względem edukacyjnym jak i wychowawczym, odebrali nagrody w postaci bonów. Nagrodzono także laureatów gminnego konkursu plastycznego na plakat "Bieg Niepodległości". Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, podczas której zaproszeni goście mogli usłyszeć utwory wokalne w przepięknym wykonaniu Oliwii Koniecznej, Julii Fiedeń, Ali Pelc i Kasi Urban. Uroczystość swoimi popisami instrumentalnymi uświetnili Natalia Filak i Gabryś Kruczek. Każdy z gości odebrał pamiątkową statuetkę sowy, którą przyznaliśmy w różnych kategoriach. Uroczystość upłynęła w sympatycznej atmosferze.

    • „ŻE PODRÓŻE KSZTAŁCĄ …”
     • „ŻE PODRÓŻE KSZTAŁCĄ …”

     • … o tym wiadomo nie od dzisiaj. We współczesnym świecie, w dobie wszechobecnego Internetu wydawać by się mogło, że świat można poznawać bez wychodzenia z domu. O tym, że to nieprawda przekonali się uczniowie klasy 7 SP i II, III Gim. podczas trzydniowej wycieczki do Warszawy. Nawet najdoskonalsza technika nie jest wstanie oddać klimatu takich miejsc jak: Łazienki, Zamek Królewski, czy Wilanów. Tylko podczas wizyty na Pawiaku, Powązkach, albo w Muzeum Powstania Warszawskiego jesteśmy w stanie odczuć grozę i docenić niezwykłe męstwo naszych rodaków. Świat widziany w telewizji jest piękny i kolorowy, ale wygląda zupełnie inaczej niż telewizyjne studia „od środka”. Dlatego z całym przekonaniem potwierdzamy, podróże kształcą i to nie slogan, tylko szczera prawda!

    • "TRZYMAJ FORMĘ" - I miejsce dla Amelii
     • "TRZYMAJ FORMĘ" - I miejsce dla Amelii

     • Amelia Wróblewska, uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej, zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym ,,Trzymaj formę aktywnie i zdrowo” organizowanym w ramach podsumowania XII edycji programu ,,Trzymaj formę”. Do konkursu przystąpili uczniowie szkół podstawowych z  powiatu brzozowskiego. Plakat Amelii zawierał jasny i czytelny przekaz odnośnie zdrowego stylu życia i aktywnych form wypoczynku człowieka. Walory artystyczne pracy, jak i treść plakatu wpłynęły na wysoką ocenę  konkursowego jury. Mamy nadzieję, że hasło przewodnie pracy Amelii ,,Chcesz figurę ładną mieć – trzymaj formę – zdrowo jedz” będzie promocją zdrowego stylu życia wśród młodzieży.   

    • Gratulacje dla Oliwii !!!
     • Gratulacje dla Oliwii !!!

     • Oliwia Konieczna, uczennica klasy 4 Szkoły podstawowej, wzięła udział w XVI Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej w Sanoku. Za wykonanie piosenki z repertuaru Piotra Rubika ,,Po to Bóg z prochu stworzył człowieka”  jury festiwalu przyznało jej nagrodę GRAND PRIX.  W konkursowe szranki festiwalu stanęło ponad sto osób. Festiwalowi towarzyszyły dwudniowe zmagania konkursowe. Oliwia przeszła pomyślnie obydwa etapy konkursu i wystąpiła w koncercie laureatów na sanockim rynku. Festiwal odbywał się pod patronatem Urzędu Miasta Sanoka, a organizatorem festiwalu była Parafia p.w. Przemienienia Pańskiego w Sanoku.

    • II WIECZÓR HUMORU
     • II WIECZÓR HUMORU

     • Uczniowie klasy VII szkoły podstawowej oraz ich koleżanki i koledzy z gimnazjum już po raz drugi zaprosili wszystkich mieszkańców Jasionowa do wspólnej zabawy podczas Wieczoru Humoru. Hasło tegorocznego wieczoru brzmiało: „Kobieta i Mężczyzna”.  Wojna, czy też rywalizacja tych dwóch płci od najdawniejszych czasów wpływa na rozwój naszej cywilizacji. Już historyczna Dobrawa, mimo że nie była pięknością, to wprowadziła nasz kraj i mężczyzn również w krąg cywilizacji chrześcijańskiej Europy.  Współczesna kobieta dąży do zacierania jakichkolwiek różnic między nią a mężczyzną, chce towarzyszyć swojemu partnerowi nie tylko podczas wakacyjnych podróży, ale także w weekendowych wypadach na ryby. Niesie to ze sobą wiele komicznych sytuacji, o czym mogli się przekonać widzowie zgromadzeni w sali Domu Ludowego w Jasionowie.

      WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO DOFINANSOWANIA NASZEJ WYCIECZKI DO WARSZAWY SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA – UCZNIOWIE KLASY 7 SP, II i III GIM.

    • Informacja w związku z RODO
     • Informacja w związku z RODO

     • Dlaczego i w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe? Jakie masz prawa?

      Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), zwanego dalej „RODO” informujemy, że:

      1. Administratorem danych osobowych jest:
       Szkoła Podstawowa w Jasionowie, z siedzibą pod adresem: 36-211 Jasionów 195, e-mail: zsjasionow@op.pl
      2. Inspektorem ochrony danych jest
       Ewa Gawron kontakt: na adres e-mail: merit.inspektor.rodo@gmail.com,
      3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji ustawowych zadań i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.
      4. Zebrane dane będą przechowywane przez okres wynikający z Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych.
      5. Ponadto informujemy, że:
       1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
       2. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
       3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.
       4. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż̇ przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
       5. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Administrator jednocześnie informuje, że w celu ochrony danych przed ich utratą zostały wdrożone odpowiednie procedury, w tym procedura sporządzania kopii zapasowych.

       

       


    • II miejsce w I Gminnych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Trześniowie
     • II miejsce w I Gminnych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Trześniowie

     • 29  maja 2018 r. uczennice  klasy III gimnazjum reprezentowały naszą szkołę w I Gminnych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Trześniowie. Celem zawodów była popularyzacja wśród uczniów idei udzielania pierwszej pomocy, nauka i sprawdzenie tych umiejętności w praktyce. Do zawodów przystąpiły cztery szkoły z naszej gminy: Trześniów, Jasionów, Haczów i Wzdów  reprezentowane przez trzyosobowe drużyny. Wszystkie ekipy rozpoczęły zawody od rozwiązywania testu z zakresu I pomocy i profilaktyki  uzależnieniowej. Następnie każda drużyna musiała udzielić pierwszej pomocy na dwóch ogniskach urazowych, na których pozoranci bardzo realistycznie odgrywali scenki, w wyniku których odnosili różne obrażenia. Była złamana noga, omdlenie, nóż wbity w udo, atak padaczki. Dodatkowo  wszyscy zawodnicy działali na fantomach niemowlęcia, dziecka i dorosłego, gdzie ich umiejętności oceniali profesjonalni ratownicy medyczni. Dziewczęta z wielką wprawą i fachowością udzielały pierwszej pomocy  prezentując wysoki poziom współpracy w zespole. W rezultacie drużyna naszej szkoły reprezentowana przez Karolinę Sajdak, Amelię Niezgodzką i Emilię Duplagę  zdobyła drugie miejsce. Ratowniczki zostały odznaczone srebrnymi medalami i nagrodzone upominkami rzeczowymi. Gratulujemy sukcesu i życzymy, aby  z nabytych umiejętności  musiały korzystać jak najrzadziej. 

      GRATULUJEMY

     • GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

     • Już po raz kolejny odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Recytatorski przygotowany przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Grażynę Balawajder, Elżbietę Knurek i Teresę Czapor. Tegoroczny konkurs był poświęcony twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny.

      Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół w Jabłonicy, Trześniowie, Malinówce, Wzdowie i Jasionowie.

    • Konkurs poetycki z ilustracją rozstrzygnięty!
     • Konkurs poetycki z ilustracją rozstrzygnięty!

     • W konkursie poetyckim z ilustracją ,,Strofy o jesieni”, zorganizowanym przez opiekuna biblioteki szkolnej wzięło udział 33 uczestników. Byli to uczniowie z klas II, III i  IV-VI Szkoły Podstawowej. Wszystkie prace były wykonane na wysokim poziomie literackim i plastycznym. Wiersze oddawały  nastrój i prezentowały  walory jesieni, a prace plastyczne pięknie ilustrowały tematykę wierszy i barwy jesiennej pory roku. Uczniowie wykazali się artystyczną kreatywnością.

      Jury oceniło prace konkursowe w trzech kategoriach:

      I kategoria – klasa II:

      1 miejsce – Urban Katarzyna,

      2 miejsce – Bartnik Klaudia,

      3 miejsce – Dziub Krystian.

       

      II kategoria – klasa III:

      1 miejsce – Filak Karina,

      2 miejsce – Najdecka Oliwia,

      3 miejsce – Bąk Emilia i Wajda Rafał.

       

      III kategoria – klasy IV –VI:

      1 miejsce – Nastał Sara z klasy V

      2 miejsce – Sieniawska Emilia z klasy VI

      2 miejsce – Chęć Emilia z klasy IV

       

      Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki.

    • V Konkurs piosenki polskiej „Nie takie stare …(Jak świat)”
     • V Konkurs piosenki polskiej „Nie takie stare …(Jak świat)”

     • Julia Fiedeń uczennica klasy III gimnazjum wzięła udział w eliminacjach do V Konkursu Piosenki „Nie takie stare …(Jak świat)”, organizowanych przez Brzozowski Dom Kultury. W tej edycji uczestnicy wybierali piosenki z repertuaru Ewy Bem, zespołu „Skaldowie” oraz Zbigniewa Wodeckiego. Julia zakwalifikowała się do koncertu finałowego, który miał miejsce 10 maja w Sali widowiskowej BDK. Uczennica pięknie zaprezentowała się w piosence z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego pt. „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Gratulujemy Julce udanego występu i życzymy wielu wokalnych sukcesów.

    • Przedszkolaki w Bibliotece Szkolnej!
     • Przedszkolaki w Bibliotece Szkolnej!

     • Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w warsztatach czytelniczych zorganizowanych przez opiekuna biblioteki  szkolnej. Celem zajęć było promowanie czytelnictwa i rozpoznawanie predyspozycji czytelniczych przedszkolaków. Dzieci zapoznały  się z zasadami pracy w bibliotece. Następnie dokonały przeglądu działu ,,Bajki”. Każde dziecko wybrało ulubioną bajkę. Na bazie wybranych książeczek odbyły się dalsze zajęcia, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Swobodnie wypowiadały się na temat swoich ,,domowych, bajkowych biblioteczek”. Na podstawie przebiegu zajęć i ich ewaluacji można stwierdzić, iż rośnie kolejne pokolenie bardzo dobrych czytelników. Brawo przedszkolaki! Za udział w zajęciach szóstka z plusem!

    • OLIWIA NA KONCERCIE W KRAKOWIE!
     • OLIWIA NA KONCERCIE W KRAKOWIE!

     • 12.05.2018r. uczennica klasy IV naszej szkoły Oliwia Konieczna wystąpiła w koncercie Tribute to Violetta Villas. Koncert zorganizowany przez KK Promotion odbył się w Kinie Kijów w Krakowie. Wokalistom towarzyszyła Krakowska Młoda Filharmonia pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Nad przygotowaniem muzycznym uczestników czuwała Ilona Szczepańska. Koncert prowadził aktor Tomasz Schimscheiner. Inicjatorami cyklu koncertów RE: STARS są Anna Dziedzic - melomanka i przedsiębiorczyni i dr hab. Bogusława Hubisz- Sielska, pedagog akademii Muzycznej w Krakowie, założycielka Konserwatorium Krakowskiego im. W Lutosławskiego. Cykl koncertów służy upamiętnieniu wybitnych artystów, a przede wszystkim stwarza miejsce do ambitnego zaprezentowania wokalnych talentów, przy solidnym profesjonalnym wsparciu specjalistów. Niespełna 10-cio letnia Oliwia zaprezentowała solo ,,List do matki” oraz wystąpiła w duecie     z Mają Sułdecką w piosence ,,W Lewinie koło Kudowy”.Brała również udział w wykonaniu piosenki finałowej ,, Ja jestem już taka" wspólnie z wszystkimi wokalistami oraz ,,gwiazdą wieczoru" Nataszą Urbańską. Śpiewała także w chórkach towarzyszących niektórym wykonawcom. W klimatycznej atmosferze Kina Kijów nasza uczennica wspaniale zaprezentowała swój talent wokalny. Była najmłodszą uczestniczką tego koncertu. Za swój występ otrzymała rzęsiste brawa. Oliwię będzie można jeszcze usłyszeć w Tarnowie i Nowym Sączu, ponieważ KK Promotion organizuje trasę koncertową z kolejnymi edycjami koncertu Tribute to Violetta Villas i zaproponowano Oliwii udział w kolejnych koncertach. Oliwia swoje pierwsze kroki wokalne stawiała pod kierunkiem Pana Rafała Kuźnara. Obecnie szlifuje swoje umiejętności pod opieką Pani Moniki Brewczak prowadzącej chór Souliki i Soule w Sanoku. Oliwia bierze udział w występach chóru Soule. Wspólnie z tym zespołem uczestniczyła w nagraniu płyty ,,Uwierz Polsko”. Na co dzień jest skromną dziewczynką, która lubi śpiewać. Chętnie bierze udział w oprawie muzycznej akademii szkolnych, środowiskowych i reprezentuje szkołę w konkursach muzycznych.

    • Konkurs recytatorski poświęcony twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny.
     • Konkurs recytatorski poświęcony twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny.

     • 10 maja odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego, poświęconemu twórczości Ewy Szelburg-Zarembiny. W konkursie wzięło udział dziesięcioro dzieci z klas 1-3.  Z klasy I - Amelia Przybyła, Alicja Pelc i Julia Giermańska.  Klasę drugą reprezentowali: Wojciech Glazar, Mateusz Szarek, Sara Wróblewska i Katarzyna Urban. Z klasy III wystąpiły uczennice: Wiktoria Nastał, Emilia Dmitrzak oraz Aleksandra Kukulińska. Jury wyłoniło dwoje dzieci: Wojciecha Glazara i Amelię Przybyłę, które będą reprezentować naszą szkołę w etapie gminnym konkursu.

    • Konkurs przyrodniczy "Salamandra"
     • Konkurs przyrodniczy "Salamandra"

     • 24.04.2018 roku uczniowie naszej szkoły: Gracjan Chrobak z klasy VI, Gabriel Kruczek z klasy VII, Natalia Filak i Paulina Szelest z klasy II gimnazjum uczestniczyli w XVI  Regionalnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym zorganizowanym w Szkole Podstawowej Nr 2 w Humniskach. Grupa tych uczniów przeszła wcześniej przez eliminacje szkolne, w których najwyższy wynik uzyskała Natalia Filak z  II klasy gimnazjum. Uczennica Natalia Filak wzięła udział w finale konkursu regionalnego w Humniskach. Wszyscy uczestnicy z naszej szkoły wrócili z nagrodami. Dwie dziewczynki z klasy VI Milena Siwak i Emilia Sieniawska przygotowały prace na VI Przegląd Fotografii Przyrodniczej,, Przyroda w czterech porach roku”. Wyróżnienie w konkursie fotograficznym otrzymała Emilia Sieniawska.

    • Oliwia wystąpi w koncercie poświęconym Violetcie Villas!
     • Oliwia wystąpi w koncercie poświęconym Violetcie Villas!

     • Uczennica naszej szkoły, czwartoklasistka Oliwia Konieczna wystąpi w koncercie poświęconym wielkiej, niestety nieobecnej artystce Violetcie Villas. Impreza odbędzie się 12- 13 maja w krakowskim Kinie Kijów w osiemdziesiątą rocznicę urodzin piosenkarki. Koncert jest jednym z cyklu poświęconych nieżyjącym, wielkim piosenkarzom. Odbywają się one w ramach projektu Re Stars to Tribute. Oprócz muzycznego hołdu  artystom ich celem jest promowanie talentów. Z siedemdziesięciu uczestników drugiego castingu, w którym wzięła udział nasza uczennica, wyłoniono 11 solistów. Wśród nich znalazła się Oliwia. W koncercie będzie najmłodszą piosenkarką.

       

       

       

       

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa w Jasionowie
   • zsjasionow@op.pl
   • 134393700
   • 36-211 Jasionów 195
 • Galeria zdjęć

  • Pasowanie na uczniów klasy I
  • DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
  • ,,Święto pieczonego ziemniaka”
  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków
  • NARODOWE CZYTANIE 2018
  • SPOTKANIE Z POLICJANTEM
  • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
  • NAGRODY WÓJTA I DYREKTORA ROZDANE!!!
  • „ ŻE PODRÓŻE KSZTAŁCĄ …”
  • TRZYMAJ FORMĘ
  • Wycieczka do Bochni do krakowskiego zoo
  • GRAND PRIX dla Oliwii