• Konkurs przyrodniczy "Salamandra"

• 24.04.2018 roku uczniowie naszej szkoły: Gracjan Chrobak z klasy VI, Gabriel Kruczek z klasy VII, Natalia Filak i Paulina Szelest z klasy II gimnazjum uczestniczyli w XVI  Regionalnym Konkursie Przyrodniczo – Ekologicznym zorganizowanym w Szkole Podstawowej Nr 2 w Humniskach. Grupa tych uczniów przeszła wcześniej przez eliminacje szkolne, w których najwyższy wynik uzyskała Natalia Filak z  II klasy gimnazjum. Uczennica Natalia Filak wzięła udział w finale konkursu regionalnego w Humniskach. Wszyscy uczestnicy z naszej szkoły wrócili z nagrodami. Dwie dziewczynki z klasy VI Milena Siwak i Emilia Sieniawska przygotowały prace na VI Przegląd Fotografii Przyrodniczej,, Przyroda w czterech porach roku”. Wyróżnienie w konkursie fotograficznym otrzymała Emilia Sieniawska.

• Oliwia wystąpi w koncercie poświęconym Violetcie Villas!

• Uczennica naszej szkoły, czwartoklasistka Oliwia Konieczna wystąpi w koncercie poświęconym wielkiej, niestety nieobecnej artystce Violetcie Villas. Impreza odbędzie się 12- 13 maja w krakowskim Kinie Kijów w osiemdziesiątą rocznicę urodzin piosenkarki. Koncert jest jednym z cyklu poświęconych nieżyjącym, wielkim piosenkarzom. Odbywają się one w ramach projektu Re Stars to Tribute. Oprócz muzycznego hołdu  artystom ich celem jest promowanie talentów. Z siedemdziesięciu uczestników drugiego castingu, w którym wzięła udział nasza uczennica, wyłoniono 11 solistów. Wśród nich znalazła się Oliwia. W koncercie będzie najmłodszą piosenkarką.

• Konkurs na najciekawszą skarbonkę

• Bank PKO BP I Odział w Brzozowie zorganizował międzyszkolny konkurs SKO na najciekawszą skarbonkę. Członkowie SKO z naszej szkoły przynieśli swoje ciekawe i pomysłowe prace - skarbonki. Wszystkie prace zostały przekazane do Banku PKO BP w Brzozowie. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTO

WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁY: