• SPOTKANIE Z POLICJANTEM

• 21 września 2022 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas I-III z dzielnicowym z asp. szt. Stefananem Szpienikiem. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi.

Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

• DZIEŃ KROPKI W KLASIE PIERWSZEJ

• Kiedy wypada święto kreatywności? Rokrocznie, 15 września niemal na całym świecie obchodzony jest Dzień Kropki. To święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzieci z klasy pierwszej wraz z wychowawczynią również obchodziły to święto wspaniale bawiąc się kropką.